עבודות בהתאמה אישית​

אנו מבצעים משימות בהתאמה אישית לצרכים והחלומות של לקוחותינו.

בית עץ מתוק שישמש את הילדים, בניה קלה כתוספת של חדר בבית או גג רעפים בטעם של פעם – אנחנו מבצעים גם עבודות עץ בהתאמה אישית, לפי הצרכים והרצונות שלכם.

אנחנו כאן להגשים לכם חלום!

בשלב הראשון, הצוות שלנו יגיע לבחון את השטח. ביחד איתכם, נשב ונעלה שאלות: מהו הרעיון? מהם הצרכים? מהן האופציות ברמה הפרקטית? את כל אלו נשים על השולחן כשהדגש על עמידות, בטיחות ומקוריות.
אחרי שענינו על השאלות האלו ותיאמנו ציפיות, ניכנס אל תהליך היצירה תוך היצמדות לדרך האולטימטיבית להפוך את החלום למציאות. תוך זמן קצר ובהתאם לנוחות שלכם, נתחיל בתהליך, עם ליווי צמוד ועמידה ביעדים ובזמנים.

סוגי הדקים שאנו בונים:

בתחום הדקים, אנו עושים שימוש בכמה סוגים של עצים: אורן, איפאה, אירוקו, סידר ודק מעץ סינטטי.

דק מעץ קשה

עצי האיפאה והאירוקו הם עצים שעמידים הרבה יותר בחשיפה למים ותנאי אקלים קיצוניים. עמידותם בפני מזיקים גבוהה יותר מסוגי העץ האחרים, כך גם שימורו הטבעי לאורך זמן. כיוון שמדובר בעצים קשים, גם העמידות שלהם בפני משקל כבד על פני השטח טובה יותר מהעצים הרכים. עלותם הראשונית של דקים מעץ קשה תהיה גבוהה יותר בשל איכות החומר. סוגי העץ אלו מומלצים בבניית דק באזורי חוץ לחים כגון בריכה, מזרקה או ג'קוזי.

דק מעץ רך

עצי האורן והסידר הם העצים הנפוצים ביותר בבניית דקים בישראל, זאת כיוון שגדלים באזורנו ואין צורך ביבוא שלהם ממדינות זרות. עץ האורן עובר תהליך של חיטוי שמקנה להם גוון טבעי ירקרק, ואילו הסידר מאופיין בגוון אדמדם. בשני המקרים העמידות בפני מפגעי מזג אויר ומרוצת השנים תשפיע על מראם, אך טיפול, צביעה ותחזוק נכונים ישמרו על המראה המיוחד והטבעי לאורך זמן. עלותם הראשונית של דקים מעץ קשה תהיה גבוהה יותר בשל איכות החומר. העצים הרכים עמידים פחות בפני מזיקים, אך עלותם הראשונית תהיה נמוכה יותר משל העצים הקשים. סוגי העץ אלו מומלצים בבניית דק באזורי חוץ לחים כגון בריכה, מזרקה או ג'קוזי.

דק מעץ סינטטי

דקים סינטטיים הם הבחירה המועדפת על לקוחות עם גישה אקולוגית ונכונות לבנייה ירוקה וידידותית לסביבה. מדובר במשטחים שעשויים תערובת שבבי עץ גרוס ופולמרים, והיתרון הבולט בדק מסוג זה הוא שאינו דורש תחזוקה תקופתית. ביחס לדק מעץ טבעי, הדק הסינטטי הוא בעל מראה וטקסטורה אחידים. עלותו הראשונית של דק סינטטי היא לא בהכרח נמוכה בהרבה, ולפעמים אף עולה על מחיר הבנייה בעץ טבעי.העצים הרכים עמידים פחות בפני מזיקים, אך עלותם הראשונית תהיה נמוכה יותר משל העצים הקשים. סוגי העץ אלו מומלצים בבניית דק באזורי חוץ לחים כגון בריכה, מזרקה או ג'קוזי.